Integrált médiatervező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 08.
Várható kezdés: 2018. november 01.

A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja, a Team Red Media új kollégát keres integrált médiatervező pozícióba!

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, amennyiben:

• 2-4 év releváns tapasztalattal rendelkezel
• jártas vagy a médiaügynökségi munkafolyamatokban
• követed a piac trendjeit
• képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
• együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad
• ügyesen kommunikálsz magyarul és nem akadály akár angolul prezentálni

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyként számít, ha:
• account vagy projekt menedzseri tapasztalattal is rendelkezel

Feladatok

Feladatok:

• médiatervezés mind online, mind offline területen
• kapcsolattartás ügyfelekkel, külső partnerekkel, szakmai szolgáltatókkal
• aktív részvétel a kampánytervezési folyamatban
• kommunikációs stratégiában való részvétel
• erős kooperáció a kreatív ügynökségi csapattal

Ha úgy gondolod, rendelkezel a fent említett szakmai tudással, és kihívást látsz a feladatokban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a talent@groupm.com címre.

Munkavégzés helye
Budapest