Grafikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 08.
Várható kezdés: 2018. november 05.

Grafikust keresünk! Csatlakozz a MyAd csapatához!

Sikeresen működő budapesti integrált kommunikációval foglalkozó ügynökség keres tapasztalattal rendelkező kollégát grafikus pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- minimum 1-3 év grafikusi tapasztalat
- ismerd az aktuális trendeket és tudj is példát hozni rájuk
- áttekinthető, pontos munkavégzés
- grafikai szerkesztő programok magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator)
- határidők pontos betartása

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- ügynökségnél szerzett tapasztalat
- HTML5, CSS alapismerete
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- főiskolai vagy egyetemi diploma

Feladatok

Feladatok:

- integrált kampányok kreatív és grafikai munkáinak tervezése
- kreatív ötletek és koncepciók kitalálása
- kapcsolattartás a média és a PR csapattal
- részvétel az ügyféligények felmérésében, ügyféllel való kapcsolattartásban

Jelentkezésedet angol vagy magyar nyelvű önéletrajzzal és szakmai portfólióval a jobs@myad.hu e-mail címen várjuk.
A CV benyújtással a Pályázó a MyAd Marketing Kft. adatvédelmi tájékoztatóját (myad.hu weboldalon olvasható) elfogadja.