Pénzügyi és számviteli munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Sóskút (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 07.
Várható kezdés: 2018. november 01.

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú generálkivitelező cégcsoport keres főállású munkakörbe vállalati pénzügyben tapasztalt pénzügyi és számviteli munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

 Min. 3-5 év releváns tapasztalat
 Szakirányú végzettség
 Mérlegképes regisztráció
 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, Windows Office programcsomag)
 Pozitív szemléletű, precízen és felelősségteljesen végzi munkáját
 Jól kezeli a szoros határidőket
 Képes multifókusszal és önállóan dolgozni
 Folyamatosan fejlődni és tanulni akar
 Hosszútávra tervez, hosszú távon akar egy folyamatosan fejlődő, dinamikus csapat része lenni
 Jól kommunikál szóban és írásban

  • Nincs -

Előnyt jelent

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

 NAVISION ügyviteli program ismerete kiemelt előnyt jelent
 Novitax ügyviteli program ismerete
 Electra, Spectra programok ismerete

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

 Bejövő számlák könyvelése
 Pénztári számlák könyvelése
 Kimenő számlák előkészítése a hatályos számviteli előírások ismeretével
 Project cégek teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelése
 Adóbevallások (NAV, Önkormányzatok) elkészítése
 Közreműködés az éves beszámoló elkészítésében
 Analitikák készítése
 Banki utalások rögzítése
 Kimutatások, riportok készítése

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2038, Sóskút, Ipari Park, Bolyai János utca 15.

Önéletrajzodat küld el a career@bayerconstruct.com e-mail címre.