Junior rendszermérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Vác (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 07.
Várható kezdés: 2018. november 01.

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája, az Ipress Center CE. Zrt. munkatársat keres!

Csatlakozz folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba Vácra:Junior rendszermérnök

Elvárások a jelölttel szemben

Téged várunk, amennyiben:

• Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
• 1-2 éves releváns szakmai tapasztalattal bírsz
• Aktív, legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás, írásban és szóban is
• Microsoft és Linux alapú szerverek telepítésében, üzemeltetésében való jártasság,
• Szerver célhardverek gyakorlati ismerete,
• Mentési rendszerekben való jártasság,
• Hálózati megoldások általános ismerete
• Csapat és önálló munkára való képesség
• Megbízhatóság, precizitás
• Fogékonyság az új ismeretekre, technológiákra
• Jó a problémamegoldó képességed és „can do” hozzáállással rendelkezel

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Főbb feladataid lesznek:

• Közép- és nagyvállalati környezetben informatikai rendszermérnöki támogatás
• Jelentős számú számítógéppark rendszergazdai és rendszermérnöki feladatainak elvégzése
• Vállalat infrastruktúrájának fejlesztése, feladatokban aktív részvétel
• Felhasználók napi munkájának támogatása, informatikai segítése
• Munkaállomások, nyomtatók telepítése, karbantartása, szervizeltetése
• Felhasználói szoftverek telepítése, frissítése
• Ügyviteli alkalmazások futtatókörnyezetének üzemeltetése

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas u. 6.

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk: hr@ipresscenter.hu