Szociális munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 31.
Várható kezdés: 2018. november 12.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet szociális munkatársat keres.Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Elvárások a jelölttel szemben

Legfontosabb elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség (befejezett),
számítástechnikai ismeretek,
jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
készség csapatmunkában történő részvételre,
pontos, naprakész adminisztráció vezetése.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:
hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

Feladatok

Az új munkatárs feladatai:

hajléktalanok szociális gondozása

Bérezés:
Kjt szerint (utazási hozzájárulás)

Munkakör: szociális munkatárs (teljes munkaidő 8 óra / nap)
Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: MVK Hajléktalan Szálló, Rehabilitációs Részleg (1131 Budapest, Madridi utca 7.)

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, szociális munkatárs munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával.

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: azonnal