Értékesítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 11.
Várható kezdés: 2018. november 01.

A Pagát Gold Zrt. emelőgépek és egyék logisztikai eszközök kis- és nagykereskedelmével foglalkozó csapatába munkatársat keres raktártektchnikai értékesítő beosztásba teljes munkaidőbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- számítógépes ismeretek
- jó kommunikációs képesség
- csapatmunka
- Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
- angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- pozitív gondolkodás, vidámság
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok

Leendő munkatárs feladatai:
- telefonok kezelése, iktatás, csomagok átvétele, áru kiadás, számlázás
- közvetlen munkatársakkal való kapcsolattartás
- kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
- beérkező megrendelések adminisztratív feldolgozása
- bejövő telefonhívások kezelése
- vevői reklamációkkal kapcsolatos feladatok intézés

Munkavégzés helye:
Budapesti irodánkban

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: info@pagatgold.hu