Vevőszolgálati asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 11.
Várható kezdés: 2018. november 01.

Szeretnél egy pörgős, kellemes légkörben dolgozni és betekintést nyerni egy multinacionális nagyvállalat életébe? Szeretsz utazni, tréningeken részt venni? A Groupe SEB folyamatos fejlődési lehetőséget kínál Customer Service terület megismerése által, ahol a 3 hónap alatt betekintést nyerhetsz egy nagy multi adminisztrációs struktúrájába, a partnerek kiszolgálásába, reklamációk kezelésébe és statisztikáiba. Szintén betekintést nyerhetsz aSupply Chain folyamatainkba, abba, hogy mit és hogyan teszünk annak érdekében, hogy az áru a raktárunkból eljusson a vevőkig.

A Groupe SEB több, mint 20 jól ismert márkával rendelkezik, amelyek számos termékcsaládban jelen vannak. A portfoliónk legendás márkái között található a TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. Márkáinkat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vagyunk – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- 20 órás munkahét vállalása
- MS Office felhasználói szintű ismeret (Excel, Word)
- Aktív, közép szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Képességeid:
- Precizitás, igényes munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Nyitottság új dolgok elsajátítására
- Proaktivitás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny az állás betöltéséhez:

- jogosítvány
- francia / cseh / szlovák nyelvtudás

Feladatok

Főbb feladatok:

- Adminisztrációs feladatok
- Számlák kiállítása és küldése
- Dokumentumok archiválása
- Szállítólevelek kinyomtatása
- Reklamációk kezelése
- Ár- és mennyiségi korrekciók készítése

Ha felkeltettük érdeklődésedet ajánlatunkkal, kérjük az alábbi e-mail címre küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzaidat és motivációs leveledet: job.hu@groupeseb.com