Villamosipari technikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 15.
Várható kezdés: 2018. november 01.

A Tungsram terméktesztelő csapata labortechnikust keres villamosipari végzettséggel autólámpák tesztelésére!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:
- Technikusi végzettség villamosipari területen.
- Az autó halogénlámpában használt anyagok, az autó halogénlámpa szerkezetének és az autó halogénlámpa elektromos és hőtani paramétereinek alapszintű ismerete.
- Angol szakmai szövegeket megérti.
- Önálló munkavégzés, precizitás, Excel táblázatkezelő ismerete.
- Minimum 3 év szakmai tapasztalat.

  • Nincs -

Feladatok

A pozíció leírása:
- A hagyományos autólámpák tesztelése szigorú autóipari elvárásoknak megfelelően.
- Autólámpák mechanikai szilárdságvizsgálata, hajlítás, törés -és húzásra.
- Rázásvizsgálat, hőmérsékleti sokkteszt, klímakamrákban végzett élettartam és minőség vizsgálatok.
- Sósköd teszt, anyagok kipárolgásának, lámpafeliratok tartósságának vizsgálata.
- A laborberendezések karbantartásának és kalibrációjának megszervezése és dokumentálása.

Jelentkezni az ildiko.bertok@tungsram.com címen lehet!