Matematika tanár

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Munkavégzés helye: Gyöngyös (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 31.
Várható kezdés: 2018. november 05.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNYpedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat- akik keresik a szakmai kihívásokat,- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

Elvárások a jelölttel szemben

- Matematika szakos felsőfokú vagy egyetemi végzettség.

- Jó kommunikációs képesség.

- Gyermekszeretet, pozitív és felelősségteljes hozzállás.

- Csapatban való együttműködés képessége.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Korábbi tanári tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok

Középiskolás (14-18) éves diákok oktatása matematika tantárgyból, óratervek írása, a gyerekek fejlesztése.

Jelentkezni Leveli Alíznál lehet a leveli.aliz@maltai.hu email címen önéletrajz csatolásával.