Matematika tanár

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
Várható kezdés: 2019. február 04.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNYpedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat

- akik keresik a szakmai kihívásokat,

- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,

- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,

- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,

- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

Elvárások a jelölttel szemben

- Matematika szakos felsőfokú vagy egyetemi végzettség.

- Jó kommunikációs képesség.

- Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Korábbi tanári tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok

Középiskolás (14-18) éves diákok oktatása matematika tantárgyból, óratervek írása, a gyerekek fejlesztése.

Jelentkezni Leveli Alíznál lehet a leveli.aliz@maltai.hu email címen önéletrajz csatolásával.