6077/12. Logisztikus gyakornok önálló bejárással

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Gyál (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. október 31.

Nem szeretsz tömegközlekedéssel járni, inkább mennél saját autóval? Akkor csapj le erre lehetőségre és légy Te a Pepco következő gyakornoka!

Munkavégzés helye: autóval könnyen megközelíthető Gyáli ipartelep.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • folyamatban lévő tanulmányok,
  • magabiztos MS Office ismeret;
  • alapfokú angol nyelvtudás.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • logisztikai tanulmányok;
  • EKAER rendszer ismerete.

Feladatok

Feladatok:

  • szállítólevelek ellenőrzése, összesítése;
  • rögzítés és adminisztráció;
  • beszállítókkal való kapcsolattartás.

Munkaidő: minimum heti 20 óra, hétköznapokon 8-17 óra között, azonnali kezdés.

Órabér: br 1100 Ft/óra + útiköltség térítése.