1662/1 Sales asszisztens

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. október 31.

Nyitott, elkötelezett diák munkatársat keresünk egy vezető szállítmányozó céghez. A cég kalandos megrendelései főként az Európai Unióban és Közel Keleten vannak jelen. Az új kolléga szorosan együtt dolgozna az Üzletfejlesztési vezetővel, akit a mindennapi tevékenységeiben tudna támogatni. A cég előrelépési és hosszú távú karrierlehetőséget biztosít. Szakmai gyakorlatként is leigazolható.

Elvárások a jelölttel szemben

Rád van szükségünk, ha:

  • középszinten beszélsz angolul;
  • határozott, pontos, precíz vagy;
  • szeretsz csapatban dolgozni;
  • hosszú távú munkát keresel, egy jó csapatban és akár a tanulmányaid befejeztét követően is szívesen maradnál.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha:

  • gazdasági vagy logisztikai tanulmányokat folytatsz;
  • vannak piaci vagy értékesítési ismereteid.

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • ajánlatok kiadása, megrendelések felvétele, fuvarfeladatok követése;
  • bejövő ajánlatok, tenderek rögzítése, nyomon követése;
  • sajtófigyelés;
  • idővel a csoporthoz kapcsolódó egyre önállóbb, szakmai feladatok ellátása, ezáltal biztosítva az előrelépési lehetőséget.