2369/2. Gyakornok minőségellenőrzési területen

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. október 31.

Talpraesett, lendületes diák munkatársat keresünk egy családias hangulatú csapatba szakmai feladatok ellátására. A cég autóipari műanyag, illetve elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. A munka során a szakmai fejlődés lehetősége biztosított. Szakmai gyakorlatként leigazolható.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

- Excel magabiztos használata;
- szakirányú tanulmányok folytatása;
- aktív vagy passzív hallgatói státusz legalább további 1 vagy 2 félévig;
- nyitott, aktív személyiség.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

- gyártással kapcsolatos támogató, minőségügyi feladatok ellátása;
- kiértékelések, statisztikák készítése;
- ellenőrzési tervek készítése;
- egyéb adminisztrációs feladatok.