Hosszú távú recepciós diákmunka a Boráros térnél (3146/8.)

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. október 31.

Elegáns irodába keresünk recepciós kollégát folyamatosan bővülő, fiatalos csapatba. Az új kollégát egy mosolygós, segítőkész diák személyében képzeljük el, aki szeretne betekintést nyerni egy multinacionális cég mindennapjaiba, nem okoz gondot angolul kommunikálni a bejövő vendégekkel, és akár szívesen jár el kollégáival a céges konditerembe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • erős középfokú angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű Excel, Word ismeret.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • vendégek, ügyfelek fogadása;
  • e-mailek megválaszolása;
  • telefonfelvétel;
  • repjegyek foglalása;
  • szállás foglalása;
  • egyéb adminisztratív feladatok.