883/4. Sofőr munka diákoknak

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. október 31.

Téged keresünk, ha szeretsz vezetni, rajongsz az autókért, nem zavar, ha mögötted ül még 6-8 személy egy Ford Transitban.

Munkavégzés helye: Budapest (indulás a Corvin negyedtől), a szállításhoz 9 személyes kisbuszt biztosítunk.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltétel:

  • 20 éven felüli nappali tagozatos aktív vagy PASSZÍV diák;
  • B kat. jogosítvány;
  • vezetési tapasztalat (9 személyes kisbusszal is).

  • Nincs -

Előnyt jelent

Munkaidő:

  • reggeli fuvar 5:00-7:00;
  • napközbeni fuvar: 10:30-12:00;
  • délutáni fuvar 12:30-15:00;
  • esti fuvar: 20:00-23:00.

HÉTKÖZNAPOKON min. 3-5 alkalom vállalása feltétel, amiben legyen minimum 2 napközbeni fuvar.

Előny:

  • délutáni fuvarok vállalása;
  • budapesti helyismeret.

Feladatok

Feladatok: 9 személyes kisbusszal fuvarok lebonyolítása.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/123