Vámügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Vecsés (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 05.
Várható kezdés: 2018. december 03.

Vámügyintézőt keresünk az OIA GLOBAL vecsési irodájába.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

• középfokú végzettség
• szakirányú OKJ tanfolyam (vagy vámügyintéző tapasztalat)
• kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készség
• rugalmasság

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNYT JELENT:

• szakirányú OKJ tanfolyam
• angol nyelv társalgási szintű ismerete
• releváns szakmai tapasztalat

Feladatok

FŐ FELADATOK:

• napi vámügyintézői feladatok ellátása (CDPS, NCTS) átmeneti megőrzési raktár
• vámhatósággal történő együttműködés és kapcsolattartás
• vámokmányok szakszerű kiállítása, vámhatáridős intézkedések figyelemmel kísérése, betartása
• vámkezelési nyilvántartások vezetése
• vámkezeléssel kapcsolatos szállítmányozói program nyilvántartásának kezelése

Érdeklődés esetén az önéletrajzokat az lorand.bakos@oiaglobal.com email címen várjuk.