Kereskedelmi munkatárs

Hirdetés feladója: Duparec Kft.
Munkavégzés helye: Lőrinci (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. november 19.

Az osztrák Prinzhorn Csoporthoz tartozó Hamburger Recycling Group lőrinci telephelyére a Duparec Kft.-hez egy fő KERESKEDELMI MUNKATÁRSATkeres.

Elvárások a jelölttel szemben

• Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés

• Végzettség: minimum érettségi

• Felhasználói szintű informatikai ismeretek erős excel tudással

• Precíz, gyors munkavégzés

• Rendszerszintű gondolkodás

  • Nincs -

Előnyt jelent

• Közszolgáltatást végző vagy hulladékkezeléssel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat

• Papír- és műanyaghulladék-ismeret

• ISO 9001 és 14001 ismerete

• Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat

• Angol nyelvismeret

Feladatok

• Szállítólevelek illetve mérlegjegyek ellenőrzés

• Adatrögzítés

• Visszaigazolások küldése a Partnereknek

• Számlák igazolása

• Kimutatások készítése

• Szállítások szervezése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát elektronikus úton, bruttó bérigénye megjelölésével az imre.kakuk@duparec.hu e-mail címre.