Recepciós, páciens koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 15.
Várható kezdés: 2018. december 03.

A VitaHelp Integratív Egészségközpont bővülő csapatába keresünk személyes ügyfélszolgálati munkatársat recepciós - pácienskoordinátor munkakörbe hosszú távú, sikeres együttműködésre.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Személyes kompetenciák:

- figyelemmegosztás képessége
- kiváló kommunikációs készség, precizitás
- probléma- és stresszkezelés képessége
- rendszerszemlélet
- szervezőkészség
- szolgáltatói attitűd
- empatikus, kedves személyiség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

angol/német/orosz nyelvtudás
egészségügyi végzettség

Feladatok

Feladatok:

- az érkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
- időpont egyeztetések és -rögzítések, információnyújtás
- pénztárkezelés és számlázás
- a munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

A munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Jelentkezés: 2018. 11.15-ig a hr@vitahelp.hu e-mail címre, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel.