Telefonos ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 13.
Várható kezdés: 2018. december 03.

Magyar tulajdonú megbízónk számára ügyfélkapcsolati munkatársakat keresünk budapesti munkavégzésre, 9 hónap határozott időre.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
- Word, Excel felhasználói szintű ismerete

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

- Angol nyelvtudás

Feladatok

Feladatok:

- Adatok egyeztetése és rögzítése a cég saját rendszerében
- Bejövő telefonhívások fogadása
- Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Budapest, XX.

Foglalkoztatás vége: 2019.05.31.
Munkarend: 8 órás munkavégzés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a cv@personnel.hu emailcímen juttassa el hozzánk az állás megjelölésével.