Operátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 15.
Várható kezdés: 2018. december 03.

Az Avalon Car(e) Services Kft. állást hirdet Ügyfélközponti tájékoztató - OPERÁTOR kolléga munkakörben, várjuk olyan kolléga jelentkezését, aki szereti a pörgést, a kihívásokat, jól kommunikál, és elhivatott a munkája iránt.

Elvárások a jelölttel szemben

Iskolai végzettség: középfokú végzettség

Tapasztalat:

- Min. 1-2 éves gyakorlat ügyfélszolgálati területen
- B kategóriás vezetői engedély, releváns vezetési tapasztalattal

Nyelvtudás: Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli) !!

Kompetenciák, személyes tulajdonságok: türelem, pontosság, precizitás, ügyfélközpontú gondolkodásmód, csapatjátékos, kiváló kommunikációs készség (írásbeli és szóbeli)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok

- Ügyfélkapcsolat, a meghatározott ügyfélkör teljes körű kiszolgálása telefonon és e-mailen keresztül
- Megrendelésekre válaszadás, ajánlatok kiküldése, visszaigazolások és számlák kiküldése e-mailen
- Ügyfelek tájékoztatása
- Megrendelések kezelése, továbbítása
- Különböző rendszerek működtetése és tesztje
- Reklamáció-kezelés: Ügyfelek által jelzett problémák kezelése, ügyintézése és az ügyfelek tájékoztatása
- Adminisztráció: Új ügyfelek regisztrálása, CRM adminisztráció
- A bérlések valamint a kollégák koordinálása, központi rendszerbe információk feltöltése

Frissen végzett pályakezdőt jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket a hr@avalon-care.hu e-mail címre várjuk.