Junior garanciális mérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 14.
Várható kezdés: 2018. december 03.

Junior garanciális mérnököt keresünk.

Gondolkoztál már azon, milyen technológiai megoldással készülhettek a CAF villamosok? Szeretnéd azt mondani ismerőseidnek, hogy kívül-belül ismered azt a villamost, amivel ők nap mint nap közlekednek?

Ha szeretnéd fejleszteni az angol tudásodat és belelátni a villamosok backstage életébe, jelentkezz hozzánk!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk

• Legyen szakirányú mérnöki diplomád (előny: villamos vagy gépész diploma)
• Legalább 3 év, hasonló területen szerzett, szakmai tapasztalattal rendelkezz
• Aktív, tárgyalóképes szinten beszélj angolul
• Legyen „B” kategóriás jogosítványod

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Amiben tapasztalatot szerzel nálunk:

• Kapcsolattartás a (nemzetközi) beszállítókkal
• A telephely garanciális folyamatainak optimalizálásában való aktív részvétel
• A telephely erőforrás igényének felmérése és optimalizálása
• Termelési és költségvetési célok elérése érdekében a telephely szervezésében való aktív részvétel
• A telephely munkavédelmi előírásának megfelelő működés megszervezése
• A karbantartási szabályzat figyelemmel kísérése, hogy megfeleljen a mindenkori biztonsági előírásoknak
• A rendszeresen előforduló hibák beazonosítása
• Minőségbiztosítási rendszer kidolgozása annak érdekében, hogy a telephely megfeleljen az anyagbeszerzési szabályoknak

Szakmai önéletrajzodat kérlek, a kmolnar@caf.net e-mail címre küldd el.