Műszaki gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. november 16.

Szeretnél egy munkát, ahol szakmai fejlődési lehetőség van egy stabil háttérrel rendelkező cégnél? Jelentkezz!  A gyakornoki program lejártával lehetőség van további karrierépítésre is.

Munkavégzés helye:  Budapest,II. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

nappali tagozatos hallgatói jogviszony;

folyamatban lévő műszaki felsőfokú tanulmányok ;

AutoCAD ismerete;
Office programok magabiztos ismerete;
kiváló szóbeli kommunikációs készség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Feladat:

műszaki rajzok készítése;

műszaki dokumentációk összeállítása;

fejlesztési projektekben való részvétel;

egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő:
hétköznapokon heti 10-15 óra vállalása 8-17 óra között, hosszútávú lehetőség