2071/6. Irodaszer csomagolás diákmunka Dunakeszin! (céges busz biztosított)

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. november 20.

Áru összekészítői feladatokra keresünk diákokat #Dunakeszire. Ha #hosszú távú, suli mellett végezhető munkát keresel, akkor jelentkezz és hozd magaddal a barátaidat is! Akár mehetsz az óráid előtt délelőtt, suli után délután, 4-6 és 8 órában.

Munkavégzés helye: Dunakeszi (Újpest Városkapu metrómegállótól, óránként indulással #céges buszok indulnak a műszakokhoz igazítva.)

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói/diák jogviszony;
  • aktív és passzív féléveseként is jelentkezhetsz.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • komissiózás;
  • áru összekészítés;
  • címkézés;

Előnyök:

  • #rugalmas munkaidő;
  • egy hétre előre egyeztetett beosztás;
  • könnyen megtanulható feladatok.