RAKTÁROS - SZÁMÍTÓGÉPES ISMERETEKKEL - BUDAPEST, IX. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 31.
Várható kezdés: 2018. november 22.

Az ország legnagyobb optikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégéhez keresünk bővülés miatt raktárost. Az új kollégák segítenek a komissiózásban, leltározásban. Hosszú távú, bejelentett munaklehetőség, akár azonnali kezdéssel. Ha zárt, tiszta környezetben és egy jó csapatban szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Elvárások a jelölttel szemben

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: IX. kerület; (a Határ úttól vagy a Boráros tértől 15 percre, tömegközlekedéssel jól megközelíthető)
  • munkavégzés ideje: 6:00-14:20 és 12:30-20:50 között 2 műszakban;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • raktárba érkező áru átvétel;
  • komissiózás (termékek kigyűjtése, előkészítése);
  • csomagolás, szortírozás, címkézés;
  • leltározás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi e-mail címre küldje el önéletrajzát: sipos.szabo.alexandra@produkteam.hu