Raktári munkatárs - BUDAPEST XXII. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 20.
Várható kezdés: 2018. november 26.

Alábbi hirdetésünkkel egy vegyi anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 8 fős raktárosi csapatába keresünk munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Elvárások a jelölttel szemben

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • targoncavezetői tapasztalat;
  • jó állóképesség;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • raktárba érkező áru kezelése és kiszerelése;
  • kézi rakodás;
  • anyagmozgatás targoncával.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: H-Cs: 6:30:00-15:15; P: 06:30–14:00-ig, hétvégi munkavégzés nincs;
  • azonnali kezdéssel

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.