Csatlakozz a Meló-Depóhoz! (3455/4.)

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 31.
Várható kezdés: 2019. február 01.

Munkatársat keresünk a Meló-Depó csapatába! Ha szeretnél egy fiatalokból álló, életvidám, összetartó csapat tagja lenni, akkor köztünk a helyed!

Vidám, kedves, megbízható, tanulékony és kommunikatív munkatársat szeretnénk csapatunkba, aki támogatja a munkánkat és hozzájárul cégünk folyamatos fejlődéséhez. A munka során marketing és HR, sales területeken fogsz feladatokat kapni, segíteni a projektvezetők, kirendeltség-vezető munkáját! A szakmai gyakorlatodat is leigazoljuk, ha szükséges.

Elvárások a jelölttel szemben

  • szereted, ha zajlik körülötted az élet ;)
  • jól kommunikálsz;
  • szereted a változatos feladatokat;
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van még legalább 1-1,5 évig (aktív vagy passzív féléves);
  • előny, ha szeretsz társasjátékozni

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • az irodába érkezők fogadása, eligazítása;
  • bejövő hívások fogadása, érdeklődők tájékoztatása;
  • diákmunkával kapcsolatos adminisztráció;
  • marketing feladatok, céges Facebook és Instagram oldal kezelése;
  • adatbázisokban való rögzítés, karbantartása;
  • új partnercégek felkutatása és tárgyalási időpontok egyeztetése;
  • a csapat munkájának segítése.

Mikor tudsz nálunk dolgozni? Ráérésedet napi 6-8 órában várjuk, legalább 2-3 nap vállalásával egy héten, 08:00-18:00 közötti intervallumban.

Hol kell dolgozni? A 4-6-os villamos Harminckettesek tere megállónál a körúti irodánkban.