Ügyfélkiszolgáló

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 07.
Várható kezdés: 2019. január 01.

A COPYGURU Kft. a hazai gyorsnyomda ügyfélkiszolgáló kollégákat keres Budapest területére. Neked szól a hirdetés, ha Te PÉNZKERESETI LEHETŐSÉGET keresel éppen!

Gyere, és válassz a részmunkaidős-, vagy a teljes állású munkarendjeink közül!

Elvárások a jelölttel szemben

Rólad szól? Figyelj!
- Szeretsz emberekkel foglalkozni
- Élvezed, ha megbecsülik a munkád
- Örömmel segítesz másoknak
- Fejlesztenéd magad egyszerre több területen

  • Nincs -

Előnyt jelent

Nem kérünk angol nyelvtudást, de értékeljük, ha van!

Feladatok

Mivel töltöd majd a napjaidat nálunk?

- ügyfelek udvarias kiszolgálása
- fénymásolás, nyomtatás, egyéb nyomdatechnikai folyamatok
- számítógép használat
- együttműködés a csapaton belül

Legyél a csapatunk tagja!
Önéletrajzodat várjuk az allas@copyguru.hu címre!