Pénzügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Pilisvörösvár (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 07.
Várható kezdés: 2019. január 01.

Pilisvörösvári munkavégzésre keres az UBM-csoport pénzügyi munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

NYELVTUDÁS: (legalább középszintű) angol nyelvtudás szükséges.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Szakmai előképzettség: nem feltétlenül szükséges, de pénzügyi területen való jártasság előnyt jelent.

Feladatok

FELADATOK:

• Devizafedezeti ügyletek adminisztrációja
• Banki kimutatással való egyezőség ellenőrzése
• A pénzügyi műveletek előkészítésében, lebonyolításában való közreműködés. A szervezet fizetési kötelezettségeinek teljesítése, átutalások, lehívások ügyintézése.
• A szervezet bank- és pénztárszámláinak ellenőrzése.
• A szervezet hitelfelvétellel kapcsolatos pénzügyi adatszolgáltatásainak elvégzése.

JELENTKEZÉS: fényképes önéletrajzzal a titkarsag@ubm.hu email-címen