Közösségépítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 07.
Várható kezdés: 2019. január 01.

Munkatársat keresünk közösségépítéshez.

Elvárások a jelölttel szemben

Milyennek képzeljük leendő munkatársunkat?

• van benne kellő nyitottság, könnyen lép kapcsolatba másokkal
• dinamikus és belső lelkesedéstől hajtott
• kreatív
• önálló

Jelentkezési feltételek:
• felsőfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• elsősorban személyes kapcsolattartás a Mária Rádiót támogató közösséggel
• hálózatépítés: a hallgatóság és helyi közösségek számának növelése és a helyi közösségek fejlesztése
• közönségkapcsolatok építése: címlisták bővítése, a közösségi média kapcsolatok erősítése
• rendezvényszervezés: közösségerősítő programok szervezése az önkéntes családnak
• önkéntesekkel való kapcsolattartás: önkéntesek motivációjának fenntartása

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket a koordinacio@mariaradio.hu email címen várjuk.

A Mária Rádióról részletes információ a www.mariaradio.hu weboldalon érhető el.