Vezető koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 12.
Várható kezdés: 2019. január 01.

Vezető koordinátort keresünk budapesti szépségszalonunkba!

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk,
• ha inspirál az, hogy fontos vagy a tulajdonosok számára
• ha nyitott vagy az emberekre és jól tudsz bánni velük
• ha spirituális beállítottságú vagy, és feladataidat ennek szellemében látod el
• ha könnyen motiválsz és támogatsz másokat
• ha szeretnél 3 szépségszalon életének aktív részesévé válni

Örülnénk, ha mindezek, vagy legalábbis nagy részük jellemzőek lennének Rád:
• felsőfokú végzettség, ANGOL folyékony nyelvtudás
• inspiráló személyiség, amivel társaidat is képes vagy együttműködésre motiválni
• megoldásorientált gondolkodásmód, jó szervező és rendszerező képesség,
• empátikus csapatban gondolkozó személy

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Ami a feladatod lesz:

• a szalonok életében való aktív részvétel, ami nem csak irodai munkavégzést jelent
• recepciós koordinátori feladatok betanulása, ellátása, és a koordinátorok vezetése
• vendégreklamációk kezelése
• a vezetőség és a munkatársak támogatása a hatékony működésben, a jó hangulatú együttműködésben (teljesítményértékelés, motivációs rendszerek fejlesztése, stb.)
• képzési igények felmérése, képzések és fejlesztések megszervezése
• belső tréningek szervezése, lebonyolítása

Bővebb információt honlapunkon találhatsz rólunk: www.a-list.hu

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várom:
Galgóczy Zsuzsanna
manager@a-list.hu
Szalon tulajdonos