Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Aszód (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 12.
Várható kezdés: 2019. január 01.

Könyvelőt keresünk.

Partnercégünk egy nemzetközileg elismert vállalat magyarországi, szlovákiai telephellyel, németországi központtal. Autóüveg körbe fröccsöntésének specialistája. Profiljukhoz tartoznak még különböző gumi, műanyag alapanyagú autóalkatrészek gyártása. Saját piaci szegmensükben piacvezetők Európában.

A munkakör célja könyvelés a pénzügyi osztály munkatársaként. Az új munkatárs a Pénzügyi vezetőnek jelent.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:

• Mérlegképes könyvelői végzettség.
• Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat.
• Pontosság, precizitás, felelősség vállalás.
• Német és / vagy angol kommunikáció képes nyelvtudás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:
• Microsoft Dynamics AX ismeret.
• SAP ismeret.

Feladatok

Feladat:

• Vevő követelések, vevői terhelések könyvelése.
• Tárgyi eszközök könyvelése.
• Bejövő anyagszámlák könyvelése.
• Banki bizonylatok könyvelése.
• Részvétel a havi és éves zárásokban.
• Pénztár bizonylatok könyvelése.
• Kapcsolattartás bankokkal.

Munkavégzés helye: Aszód

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, illetve kérdése merülne fel, küldjön e-mailt a 017102@umbrella.hrszoftver.hu címre!