Ügyfélkapcsolati asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 14.
Várható kezdés: 2019. február 01.

A 3C Telecom, Magyar tulajdonú szolgáltató vállalkozás, több mint 20 éve van jelen a magyar távközlési piacon, üzleti távközlési szolgáltatóként pozícionálva magát. BankNet néven, Magyarországon az elsők között kezdett internet szolgáltatást nyújtani, a továbbiakban pedig az üzleti szegmens egyedi távközlési igényeinek széleskörű kiszolgálásával szerzett hírnevet magának.

Új vevőkörünkkel való pro-aktív kapcsolattartásra, Starter Marketingest, aki az új kampányok lebonyolításában segíti Senior Managerek munkáját.

Ügyfélkapcsolati asszisztenst keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit várunk:

- telefonos ügyfélkezelésben, kimenő hívásokban szerzett tapasztalat
- MS Office minimális ismerete
- eredményorientált, lendületes személyiség
- kezdeményező kedv, jó kapcsolatteremtés
- ügyfélkezelésben türelem, az ügyfél érdekeinek szem előtt tartása
- hívások kapcsán monotónia tűrés
- kollégákkal csapatjátékosság

  • Nincs -

Feladatok

Feladatkör:

- Meglévő ügyfélkör kezelése, kimenő hívások indítása
- Új ügyfélkör kezelése melyben a kedvezményekre hívja fel a figyelmet.
- felhasználási lehetőségek ismertetése
- információadás, termékek ajánlása
- minimális adminisztráció (CRM rendszer)

Munkaidő:
munkanapokon 8:30 - 16:30

Bérezés: fix alapbér+ jutalék

Fényképes Önéletrajz és a bruttó bérigényt is tartalmazó önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.