Project manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 14.
Várható kezdés: 2019. február 01.

Project Managert keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Tapasztalat:

 Webes, IT és / vagy grafikai projektek vezetésében szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
 Önálló munkavégzésre való képesség
 Kíváló kommunikációs és tárgyalási képesség
 Felelősség határidők és pénzügyi mutatók betartására
 Angol nyelv ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

 Előny, ha van ismereted, de nem kötelező: Photoshop, HTML, CSS, WordPress
 Előny, ha van emberek vezetésében tapasztalatod

Feladatok

Feladatok:

 Grafikai és webes projektek megtervezése, koordinációja – designerek, sitebuilderek
és fejlesztők összefogása és irányítása
 Közepes és nagy méretű, komplex webes és vagy szoftverfejlesztési projektek teljes
körű koordinációja
 Teljes körű projekt menedzsment a projekt indulástól a lezárásig: koncepció tervezés,
specifikációk, technikai leírások megírása a fejlesztő/kivitelező csapat részére
 A projekt határidők és pénzügyi elvárásainak betartása
 Ügyfelekkel való rendszeres megbeszéléseken (online/offline) részvétel közösen a
projekt résztvevőivel (elsősorban Budapesten)

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a https://stilldesign.hu/csatlakoznal/ menüpont alatt,
vagy a karrier@stilldesign.hu címen.