Bisztró vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 13.
Várható kezdés: 2019. február 01.

Legyél bisztró vezető Magyarország egyik legnépszerűbb, legszínvonalasabb szórakoztató ipari szolgáltatójánál!

A 11. kerületi trambulin parkba keresünk egy megbízható, agilis és elhívatott személyt, hogy vezesse parkunk vendéglátó egységét.

A munkarend váltott műszakban, a park nyitva tartásának megfelelően.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit mi elvárunk:

• Tapasztalat vendéglátás területén
• Vezetői egyéniség, csapat koordináló képesség
• Kulturált megjelenés és fegyelmezett munkavégzés
• Közvetlen felettes utasításainak betartása
• Példamutató, ügyfélorientált hozzáállás

Összességében a csapatunkba egy tapasztalt, elhivatott,
komoly hozzáállású munkatárs érkezését várjuk, aki nem riad vissza a vezetői felelősség vállalásától sem.

Ha esetleg nincs tapasztalatod vendéglátásban, de szeretnéd magad kipróbálni, akkor jelentkezz konyhai kisegítőnek. Nálunk hamar megtalálod a számításaidat és akár gyorsan előre léphetsz a ranglétrán!

  • Nincs -

Feladatok

Bisztró megbízható, agilis és elhivatott vezetése.

Ha úgy érzed, te vagy, akit keresünk:
Küldd el az önéletrajzodat a következő jeligével ,,BUFFHEAD1” a HR@elevenpark.hu e-mail címre!