Tervező menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 17.
Várható kezdés: 2019. február 01.

A XIII. kerületi székhelyű, magyar tulajdonú Global Terv Kft. szeretne egy új munkatárssal gazdagodni. Dinamikus csapatunkba keresünk új tervező menedzser kollégát!

Fő profilunk: generáltervezési feladatok ellátása különböző szakágakban, ahogyan a jelenleg futó projektjeink is tükrözik ezt: többek között részt veszünk budapesti helyszíneken úttervezésben, egész város területére vonatkozó zöldváros tervezésben, terek megújításában és műemléki épületek tervezésében.

Ezen túl műszaki ellenőrzéssel, épületfelméréssel is foglalkozunk.

Elvárások a jelölttel szemben

Te vagy az emberünk, ha:

• építőmérnök végzettségű vagy,
• felhasználói szintű Office és AutoCAD ismereted van (Excel, Word stb),
• rendelkezel 1-2 év tapasztalattal, de ugyanúgy szívesen látunk pályakezdőként,
• akkor is tárt karokkal fogadunk, ha már tervezői jogosultsággal rendelkezel (VZ-TEL/KÉ-K/É).

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:
• úttervezői gyakorlat.

Feladatok

Feladatok:

• a projektek nyomon követése, generáltervező feladatok ellátása,
• megbízóval való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel,
• alvállalkozói feladatok összefogása, átlátása,
• teljesítés dokumentumainak előkészítése (teljesítés igazolás, számla, szerződés).

Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy családias hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni, ahol megbecsülik, honorálják a munkádat és ahol rengeteg fejlődési lehetőség van! Önéletrajzodat várjuk az info@globalterv.hu email címre.