Pénzügyi-számviteli munkatárs

Hirdetés feladója: Duparec Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
Várható kezdés: 2019. február 01.

A Duparec Kft. csepeli papírhulladék feldolgozó-és válogató üzemébe pénzügyi-számviteli munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • szakirányú végzettség
  • 2-3 év szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismertek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • munkához való pozitív hozzáállás, terhelhetőség
  • precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • tárgyi eszköz könyvelésében szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • idegen nyelv ismerete

Feladatok

  • értékesítés számlázása a társaság integrált vállalatirányítási rendszerében
  • tárgyi eszközök és immateriális javak számviteli jellegű, analitikus és főkönyvi nyilvántartásainak kezelése az SAP rendszerben
  • egyéb számviteli és pénzügyi feladatok ellátása

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az Anita.Szalai@duparec.hu e-mail címen lehet.