Értékesítői munka

Hirdetés feladója: Farkas Barna Sándor e.v.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg (Zala megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 03.
Várható kezdés: 2019. január 28.

Ha szeretnél Te is a dxn kávémárka értékesítőjéként dolgozni, jelentkezz hozzánk!Feladat: A Dxn márka termékeit bemutatni, értékesíteni, valamint a kávét fogyasztani ami után bónuszt kapsz.Munkaidő: 4 órás munkaidőben, a kiemelt ünnepi időszakban a hét mindennapján van promócióFizetés: Jutalékos, teljesítmény arányos Helyszín: online munka Elvárás:- igényes megjelenés- jó kommunikációs készség- udvarias, készséges hozzáállásJelentkezés: fényképes önéletrajzzal a info@izleteskave.hu e-mail címen

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:
- igényes megjelenés
- jó kommunikációs készség
- udvarias, készséges hozzáállás

  • Nincs -

Előnyt jelent

Munkaidő: 4 órás munkaidőben, a kiemelt ünnepi időszakban a hét mindennapján van promóció

Feladatok

Feladat: A Dxn márka termékeit bemutatni, értékesíteni, valamint a kávét fogyasztani ami után bónuszt kapsz.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a info@izleteskave.hu e-mail címen