Műszaki diszpécser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Kecskemét (Bács-Kiskun megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Az AUTÓ UNIVERZÁL KFT., a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába keres új munkatársat MŰSZAKI DISZPÉCSER pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Műszaki ismeretek és/vagy járműipari ismeretek
• Aktív, szakszerű önálló munkavégzés, terhelhetőség
• Jó kommunikációs és szervezőkészség
• 2 műszakos munkarend vállalása
• Word, Excel felhasználói szintű, stabil ismerete

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

• Call Center tapasztalat
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Haszongépjármű vagy autóbusz üzemeltetés, karbantartás területén szerzett tapasztalat
• B, C, D, E kategóriás jogosítvány

Feladatok

Feladatok:

• Gépjárművek javításra átvétele, a javítások szervezése, ütemezése
• Kapcsolattartás a forgalmi üzemegységekkel, vezetőkkel és a munkatársakkal
• A javítási, karbantartási tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• Javítóhelyzet figyelése, elemzése
• Kárrendezési pont munkafolyamatában való részvétel

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre.