PPC Kampánymenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 30.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Ügyfél életút, döntési út, találkozási pontok, érdeklődés, attitűd, viselkedés és szociodemográfiai célzás, profilok, szegmensek, adatok, elérés, ismertség, elkötelezés, konverzió, vásárlás, lead, márka, bevétel, megtérülés, ügyfélélmény, percepció, felidézés.

Adserver, DMP, DSP, SSP, GA, Google, Facebook, programmatic, e-mail, mobil, in-app, push, display, bid, line item, click, conversion, rate.

Ha ezt olvasod és komfortosan érzed magad közben, de egyben kíváncsinak is, te vagy a mi emberünk! Gyere és dolgozz velünk egy elhivatott, 100% adatvezérelt ügynökségben!

Elvárások a jelölttel szemben

Ezekből ismerhetsz magadra:

1-2 éves releváns digitális média tapasztalat
PPC vagy programmatic (biddable media) tapasztalat előny
Erős kampánymenedzsment képességek
Haladó szintű adszerver és/vagy PPC hirdetési fiókok és/vagy DSP ismerete
Google Analytics ismerete
DMP tapasztalat előny

  • Nincs -

Előnyt jelent

Feladatok

Amivel foglalkozni fogsz:

A megfelelő üzenettel elérni a megfelelő embert, a megfelelő helyen, időben és áron
Digitális hirdetési kampányok tervezése, beállítása, adminisztrálása
Kampányok elemzése, optimalizálása
Állandó riport struktúra kialakítása, ad-hoc riport összeállítása

Jelentkezésedet a job@ten.media e-mail címen, fényképes önéletrajzzal várjuk.