Raktári adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 30.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Budafoki szerviz és raktárközpontjukba keresünk adminisztrátor munkatársat. Sínen futó járművek tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó spanyol hátterű nemzetközi nagyvállalathoz.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

• tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív)
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
• Magas szintű szervező és problémamegoldó
készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

•A karbantartással kapcsolatos dokumentáció
adatbázisba való napi szintű pontos rögzítése és
precíz ellenőrzése

• Heti és havi riportok készítése a szervizelések során
elvégzett feladatokról
• Raktárkészlet rendszeres ellenőrzése, szükség
esetén árubeszerzéssel kapcsolatos feladatok
ellátása (árajánlat bekérése, áru megrendelése,
nyomonkövetése, reklamáció indítása)

• Kapcsolattartás a beszállítókkal (akár angol nyelven
is)
• Beérkezett áruk (főként villamos alkatrészek)
ellenőrzése, iktatása és mozgatása
• Számlák felülvizsgálata és dokumentálása
• Segítségnyújtás a beosztás elkészítésében,
tréningek szervezésében, és egyéb adminisztratív
feladatokban

Kapcsolattartó

Dóra Száraz
+36 30 190 9694