Wellness munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 30.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Wellness munkatársat keres a Széchenyi Pálmaház.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

szereted a nyüzsgést és a jó hangulatú, pörgős munkát
szeretsz új kultúrákat megismerni
szeretsz jókedvű külföldi vendégekkel társalogni
szeretsz fiatalos, lendületes csapatban dolgozni
szereted használni a nyelvtudásodat
szeretsz fejlődni
szeretsz folyamatosan, stabil munkahelyen dolgozni
szeretnél egy szép, természet közeli helyen tevékenykedni

Elvárások:

minimum középfokú, szóbeli angol nyelvtudás
terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság
jó kommunikációs készség
motiváció

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

bármely további idegen nyelv ismerete
humor

Feladatok

Feladatok:

vendégek kísérése, idegenvezetés a gyógyfürdőben
recepciós feladatok, vendégek adminisztrációja és tájékoztatása
gyümölcsbár rendben tartása és a vendégek igény szerinti kiszolgálása
vendégek kényelmének és nyugodt pihenésének biztosítása

Munkaidő:

9-20 óra közötti idősávban, beosztástól függően

Olyan jelentkezőket keresünk, akik teljes munkaidőt tudnak vállalni, hétköznap vagy hétvégén egyaránt.
Jelentkezni az office@palmahaz.eu címre lehet.