Anyaggazdálkodó munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 24.
Várható kezdés: 2019. március 01.

A Budai Egészségközpont Kft. - Budapest egyik legnagyobb magán-egészségügyi szolgáltatója - a vállalat bővülésével párhuzamosan szeretné bővíteni anyaggazdálkodói csapatát.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• középfokú végzettség,
• alapvető anyaggazdálkodási és raktározási ismeretek,
• számítógépes alapismeretek,
• „B” kategóriás jogosítvány,
• pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb anyagok rendelésének összeállítása a feladott igények alapján, anyagok megrendelése;
• Áru átvétele a raktárban, áruk összekészítése, kiadása;
• Áru szállítása a telephelyek között gépjárművel;
• Raktári nyilvántartás vezetése, bizonylatok kezelése;
• Számlák, szállítólevelek igazolása;
• Kapcsolattartás a szállítókkal, az illetékes társterületekkel.

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a anita.antal@bhc.hu e-mail címre várjuk 2019.02.24-éig.