Webshop munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Az Álomgyár Kiadó csapata webshop munkatársat keres belvárosi munkahelyre! (XIII.ker.)

Elvárások a jelölttel szemben

Ha preciz vagy, konyítasz az adminisztrációhoz, nem akaszt meg egy excel táblázat, felhasználói szinten értesz a számítógéphez, türelmesen, kedvesen kommunikálsz az ügyfelekkel, jelentkezz hozzánk webshop munkatársnak!

  • Nincs -

Előnyt jelent

Könyvpiacon szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Feladatok

Feladataid lesznek:

- áruátvétel (be/kivételezés)
- árurendelés
- webshopon rendelt termékek számlázása/csomagolása
- vevők tájékoztatása
- kapcsolattartás a futárszolgálatokkal

Küldd el, kérlek, az önéletrajzodat, releváns szakmai tapasztalatodat és a fizetési igényedet!! az allas@alomgyar.hu e-mail-címre!