Titkárságvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. január 31.
Várható kezdés: 2019. február 01.

A polgári jog területeivel foglalkozó ügyvédi iroda keres megbízható, lelkiismeretes, precíz titkárságvezetőt/jogi asszisztenst ügyvéd mellé.

Elvárások a jelölttel szemben

- Többéves hasonló munkakörben szerzett asszisztensi szakmai gyakorlat,
- Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség,
- Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése,
- Terhelhetőség, stresszhelyzetek kezelése,
- MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook),
- Cégkapus eljárás ismerete,
- ÁNYK ismerete, formanyomtatványok kitöltése,
- TakarNet földhivatali portál ismerete (Tulajdoni lap letöltése)

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

- angol és esetlegesen további idegen nyelv ismerete,
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok

- Teljes körű titkársági feladatok ellátása (telefonok kezelése, iktatás, levelezés, posta és küldemények kezelése, feljegyzések készítése, számlázás) a titkárság precíz működésének biztosítása,
- Ügyvédek, Ügyvédjelöltek munkájának támogatása,
- Kapcsolattartás, egyeztetés az Iroda Ügyfeleivel,
- Közreműködés bírósági és hatósági ügyintézésben,
- Nyilvántartások kezelése,
- Iratok szkennelése, nyomtatása, iratrendezés, elektronikus mentés,
- Egyszerű levelek, beadványok szerkesztése,
- Általános adminisztratív feladatok ellátása,
- Vendégek fogadása, koordinálása,
- Adminisztratív közreműködés ajánlatok, szerződések előkészítésénél,
- Projekt jellegű feladatok ellátása.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a viktoria_lelki@gbk.hu e-mail címen.