Villamosmérnök gyakornok- PLC programozási területen

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 31.
Várható kezdés: 2019. január 29.

3737/2. Villamosmérnök gyakornok- PLC programozási területen

Egy jó hangulatú, fiatalos csapatba keresünk villamosmérnök gyakornokot. A partnerünk villamosipari berendezésekkel foglalkozik. A munka akár szakmai gyakorlatnak is elfogadható.

Munkavégzés helye: Budaörs (Móricz Zsigmond körtértől 25 perc busszal)

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • 18 éven felüli aktív/passzív féléves nappali tagozatos diákok;
  • PLC programozási ismeretek;
  • villamosmérnöki tanulmányok.
  • automatizálási alapismeretek;

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • PLC programozó kollégák munkájának támogatása;
  • PLC programok fejlesztése;

ad- hoc jelleggel helyszíni ellenőrzések elvégzése

Munkaidő: heti 20-25 óra vállalása hétköznapokon.

Órabér: bruttó 1300 Ft

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/467