Képzési asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 05.
Várható kezdés: 2019. február 18.

Cégünk, a Sämling Üzleti Oktatási Központ Kft. képzési asszisztenst keres 4 órás munkaidőben, adminisztratív és szervezői feladatokra.

Elvárások a jelölttel szemben

Kit keresünk?
Leendő kollégánktól azt várjuk, hogy azonosulni tudjon cégünk küldetésével és céljaival, hogy a cég működésében történő változásokat kövesse, sőt aktív részese legyen a megújuló folyamatok kialakításának.

A hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás. A cégen belül végzett folyamatok megtanulhatóak, ezért leginkább azt az attitűdöt keressük, ami a hosszútávú sikeres együttműködés alapja lehet.

Nagyon fontos, hogy:

- barátságosan és hatékonyan kommunikálj
- magabiztosan kezeld az irodai szoftvereket
- tudj és szeress csapatban dolgozni
- legyen átlagon felüli a szervezőkészséged és még annál is jobb a problémamegoldó képességed
- légy önálló, merj kezdeményezni
- végezz precíz és megbízható munkát

  • Nincs -

Előnyt jelent

Plusz pont, ha:

- vannak jó ötleteid a marketing területén
- proaktívan tudsz bekapcsolódni az adminisztrációs folyamatok fejlesztésébe
- van ambíciód magasabb pozícióba lépni

Feladatok

A Rád váró feladatok:

- tarts kapcsolatot az ügyfelekkel
adj információt, segíts a beérkező érdeklődőknek
- lásd át és támogasd a képzési folyamatokat, vegyél részt a képzések szervezésében és adminisztrációjában (REFA mérnöki képzések)
- kommunikálj az oktatókkal, képzésen résztvevőkkel, céges ügyfelekkel
vegyél részt a tanfolyamok előkészítésében, lebonyolításában

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldj nekünk egy bemutatkozó e-mailt, amiben megírod, miért érdekel ez a lehetőség.

Kérjük, mellékelj fényképes önéletrajzot is bérigény megjelölésével!
Az e-mail tárgyába ezt írd: "Jelentkezés képzési asszisztens állásra"!

A jelentkezéseket, illetve kérdéseket Szeitz Krisztina vezetői asszisztens várja: krisztina.szeitz@samling.hu