AP team leader

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 04.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Négy fős magyar nyelvű csapat szakmai támogatása, koordinálására keresünk munkatársat minél hamarabbi kezdéssel a 11. kerületbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- releváns szakmai ismeretek, stabil magyar számviteli tudás
- könyvelési tapasztalat
- magyar nyelvtudás (más nyelvismeret nem szükséges a munkakör ellátásához)
- adóbevallások elkészítésében szerzett tapasztalat (cégautóadó, reprezentációs adó)
- junior kollégák koordinálásában, irányításában megszerzett tapasztalat
- erős asszertív kommunikációs készség, rugalmasság, gyors döntéshozási képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Fő feladatok:

- a bejövő szállítói számlák könyvelésének nyomon követése, monitoring és koordináló feladatok
- kapcsolattartás adóhatósággal, társosztályokkal, beszállítókkal
- beszállítói jutalékról számlák kiállítása
- KSH adatszolgáltatás
- adóbevallás: cégautóadó és reprezentációs adó
- junior könyvelői csapat (4 fő) szakmai felügyelete
- könyvelői folyamat követése, erőforrások optimalizálása

Jelentkezés és részletek: czegledi.bernadett@talent4u.hu