Marketing asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 05.
Várható kezdés: 2019. február 11.

Légy a csapatunk tagja!

Csapatunkkal 14 éve azért dolgozunk, hogy a sikeres Turbó Diétázók számát gyarapítsuk és az ügyfeleink több önbizalommal, boldogabb és egészségesebb életet élhessenek. Büszkék vagyunk arra, hogy munkánk eredményeként a Turbó Diéta már 2009. óta az egyik legkedveltebb diétás módszer Magyarországon.

Még rengeteg megvalósítandó tervünk és célunk van. Ha szeretnél részese lenni a sikertörténetünknek, jelentkezz hozzánk!

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelöltre jellemző:

• felsőfokú szakirányú végzettség
• hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
• nagyon jó íráskészség, nyelvhelyesség
• online marketing gyakorlati ismeretek (weboldal, hírlevél, social media kezelés)
• magabiztos MS Office gyakorlat
• precíz, önálló munkavégzés
• kiváló kommunikáció szóban és írásban
• német nyelvtudás (+angol előny)
• vezetői engedély, vezetési tapasztalat szükséges

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:

• angol nyelvtudás
• (Mini)CRM rendszerben szerzett tapasztalat
• érdeklődés az egészséges életmód, sport iránt

Feladatok

Feladatok:

• Marketing vezető munkájának támogatása
• weboldalak karbantartása
• közösségi oldalakon posztolás
• hírlevelek írása
• szövegírás (blog, reklámanyagok, pr cikkek, eDM levelek)
• brosúrák, reklámanyagok
• kampányok megvalósításában aktív részvétel
• riportok, kimutatások, prezentáció készítése
• kapcsolattartás kivitelező és partner cégekkel
• versenytárs figyelés, sajtófigyelés
• marketing szerződések, számlák és kifizetések nyomon követése

Képzettség: felsőfokú végzettség, marketing / kommunikáció szakon
Tapasztalat: min. 2-3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkakezdés időpontja: azonnal
Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzoddal és fizetési igényeddel a hr@idealbody.hu e-mail címen.

Ha van ez ismeretségi körödben olyan akinek ez érdekes lehet, megköszönjük, ha megosztod.
Váci út 91