Védelmi ellenőr

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 13.
Várható kezdés: 2019. március 01.

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren és szeretnél versenyképesen keresni (alapbér: br. 320.000Ft +műszakpótlék+ negyedéves bónusz: br. 80.000Ft )?Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk VÉDELMI ELLENŐRnek!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Érettségi
- Legalább alapszintű angol nyelvtudás
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Feladatok:

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Amennyiben felkeltette a hirdetés a figyelmedet, küldd el önéletrajzodat a valeria.dombai@randstad.hu email címre, vagy érdeklődj a 06 30 966 7786 –os telefonszámon.