Termelési területi vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 14.
Várható kezdés: 2019. március 01.

Termelési területi vezetőt keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Legalább 5 év termelési tapasztalat
- Legalább 2 év vezetői tapasztalat
- Minimum alapfokú angol nyelvtudás
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Proaktiv gondolkodásmód
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- Automata gyártósorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- TPM vagy lean ismeret
- Multinacionális vállalatoknál szerzett tapasztalat

Feladatok

Feladatok:

- A termelési tervek maradéktalan teljesítése (minőség, mennyiség, átfutási idő)
- A műszakok teljesítményének követése, értékelése
- Termelési csoportvezetők közvetlen irányítása
- Napi, heti, havi jelentések összeállítása és magyarázata a Termelési Vezető és Vezető-helyettes felé
- A TPM/IPM szerinti gyártási veszteségek (gép, idő, költség) gyűjtése, elemzése és a csökkentési javaslatok kidolgozása
- Részvétel és közreműködés a vevői, illetve belső auditokon
- A beosztott dolgozók értékelése, oktatása, fejlesztése
- Munkautasítások, dokumentációk készítése