Könyvelő asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 14.
Várható kezdés: 2019. március 01.

Könyvelő asszisztenst keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Középfokú, szakirányú végzettség
- Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (aktív)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Feladatok

Feladatok:

- Könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák, elhatárolások, költségelszámolás, készlet, tárgyi eszköz, bank)
- Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
- Aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében
- Kapcsolattartás a hivatalokkal / beszálllítókkal
- Vevői számlák kiállítása
- Részvétel a havi és negyedéves zárási munkákban